Opinie Klientów

W firmie DeaPrint zamówiłam wykonanie fotoksiążki z okazji 50-siątej rocznicy ślubu moich rodziców. Książka wygląda wspaniale i na wszystkich zrobiła ogromne wrażenie. Wykonanie jej jest bardzo profesjonalne, a projekt bardzo przemyślany i oddający charakter tematu. Byłam bardzo zaskoczona szybką realizacją i bardzo miłą i fachową obsługą. Całemu zespołowi serdecznie dziękuję.
Marzena K. z Wrocławia

Dziękuję Wam za profesjonalną obsługę, doradztwo i przecudowną fotoksiążkę! Moja przyjaciółka, dla której był to prezent na ślub, była zachwycona i wzruszyła się tak bardzo, że piękny makijaż nie wytrzymał J Na pewno skorzystam jeszcze z Waszych usług i będę szczerze polecała Dea Print.
Agata Nowicka

Prezent na Dzień Matki wręczony co prawda o tydzień wcześniej, ale fotoksiążka Pani Kasiu, rewelacja! Mama się tak wzruszyła, ze słowa nie mogła wypowiedzieć! Dziękuję za piękne wykonanie, elastyczność i ekspresowe wykonanie zamówienia. Będę Was polecała wszystkim znajomym!
Karolina z Wrocławia

Fotoalbum od Deaprint jest najlepiej wykonanym fotoalbumem, jaki do tej pory zamówiłem, a było ich już kilka. Estetycznie wykonany, elegancki, dokładnie odzwierciedlone kolory – polecam!
Michał Owocny, Wrocław

Dziękuję bardzo za pięknie przygotowaną fotoksiążkę, profesjonalizm i szybkie wykonanie a także dowóz. Dzięki miłej współpracy i dobrej jakości książki z pewnością będę polecać Dea Print.
Kasia Krókowska

DeaPrint posiada wszystkie najlepsze cechy jakie powinna posiadać profesjonalna firma - sumienność, elastyczność i jakość w dobrej cenie! Moja foto-książka została przygotowana bardzo starannie i terminowo za co bardzo dziękuje.
Andrzej

Dodaj wpis
Zapraszamy do podzielania się Państwa opiniami z pozostałymi użytkownikami DeaPrint. Państwa wpisy będą opublikowane po weryfikacji przez moderatora.
To pole jest wymagane.